دانلود نرم افزار MSC Adams 2020

دانلود نسخه ۲۰۲۰ نرم افزار تحلیل مهندسی MSC Adams به همراه نرم افزار فعالساز MSC Licensing Helium

درباره Adams

پیش از دانلود نرم افزار آدامز بهتر است نگاهی کوتاه به ویژگی‌های آن داشته باشیم. MSC Adams یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای شبیه‌سازی و آنالیز حرکت شرکت MSC است. ADAMS خلاصه‌شده عبارت لاتینAutomatic Dynamic Analysis of Mechanical System به معنای آنالیز خودکار دینامیکی دستگاه‌های مکانیکی است. این نرم‌افزار یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارها در حوزه‌ی تحلیل حرکتی و دینامیکی چند بدنه یا MBD (Multibody dynamic) در جهان است. سیستم‌های دینامیکی چند بدنه شامل قطعه‌ها و اتصال‌های گوناگون هستند که با قیود متفاوت مانند مفصل‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند و حرکت نسبی محدود و مشخصی دارند. مطالعه و بررسی MBD با نام دینامیک مستقیم نیز شناخته می‌شود، چون در آن تأثیر نیروها بر چگونگی حرکت مکانیزم بررسی می‌شوند.
تحلیل حرکت یک دستگاه مکانیکی از اهمیت بالایی برخوردار است، به‌طور مثال با کمک اطلاعات خروجی از تحلیل مکانیزم‌های مکانیکی به‌کاربرده شده در یک ربات می‌توان درک عمیق‌تری از حرکت آن برای طراحی سیستم کنترلر آن پیدا کرد.

بخش‌های مختلف نرم‌افزار ADAMS

ADAMS دارای یک هسته کلی و چند بخش می‌باشد؛ هسته اصلی یا مرکزی نرم‌افزار خود از سه زیرمجموعه مهم تشکیل شده است:

دانلود نسخه ۲۰۲۰ نرم‌افزار MSC Adams

هر ساله نسخه جدیدی از نرم‌افزار MSC Adams توسط شرکت سازنده آن منتشر می‌شود. این نسخه‌ها هرساله با قابلیت‌های جدید ارائه می‌شوند تا نیارهای طراحان و مهندسان را برطرف سازند. در این مطلب لینک‌های دانلود نرم‌افزار MSC Adams 2020 ارائه شده است.


پس از دانلود نرم‌افزار Adams می توانید با مراجعه به لینک زیر آموزش نصب و فعال‌سازی آن را مشاهده کنید:
راهنمای نصب و فعالسازی نرم‌افزار MSC Adams 2020

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دانلود باکس

جواد پزشکی

17 مطلب منتشر شده

مهندس رباتیک و طراح سایت- علاقه‌مند به حوزه‌های فناوری بخصوص فناوری‌های رباتیک و فضایی

درباره این مطلب نظر دهید !